NYKŠTUKŲ MIESTELIS

Nykštukų mediniai nameliai, kurių šeimininkais akimirksniu patampa mažieji parko lankytojai. Mažas ūgis čia tampa išskirtiniu pranašumu.

Miestelyje vaikučiai greitai tampa miestelio gyventojais ir kūrybingai atranda kiekvienas savo pomėgius, gebėjimus ir aistras.

Naujieji miestelio gyventojai gali  tapti dailininkais, kulinarais,vaistininkais, gydytojais, gaisrininkais, policininkais ar pardavėjais.

Na prisipažinkime, kurie iš mūsų vaikystėje nėra žaidę namais? Nykštukų miestelyje vaikai galės pasijausti vaikais ir išlaisvinti savo fantaziją! Galų gale, kur kitur mažieji neklaužados gali pasislėpti nuo suaugusiųjų ir kitų vyresniųjų? :)

Ši pramoga yra įskaičiuota į DINO.LT parko bilieto kainą.

Nykštukų miestelio atsiradimo istorija:

Nykštukų miestelis

Ėjo kartą mažas nykštukas palei upę. Galvoje knibždėjo įvairiausios mintys dėl savo būties. Mąstė „o kodėl aš vienas, kur mūsų daugiau, kodėl visi tokie dideli, o aš mažas, gal esu vienas plačiame pasaulyje ir niekam nereikalingas...“ Tokios mintys nedavė ramybės mažajam keliauninkui. Beeidamas pakrante, užkliuvo už išsikerojusios medžio šaknies ir knaptelėjo ant minkštos žolytės šalia gražaus vaizdingo Radailių parko. „O! – nustebo nykštukas, - „koks gražus miškas, jaukus, kvepiantis ramuma. Kur aš eisiu, jeigu čia taip gražu!“ - nutarė nykštukas ir pasistatė sau namelį. Kur buvus kur nebuvus – iš toli ir arti, iš kairės ir dešinės, atsitiktinai ar organizuotai pas mažylį nykštuką atvyko daugiau nykštukų, kurie taip pat ieškojo namų. Pasistatė krautuvėlę, kalvę, mokyklėlę, namus ir įkūrė tikrą spalvingą nykštukų miestelį. Nėra pasaulyje vieno žmogaus ar vieno nykštuko, yra pasaulyje daugybė žmonių ir daugybė nykštukų. Svarbu surasti ir svarbu nepasiduoti.

Tai fantazijų, polėkių, potyrių ir jausmų miestelis, kuriame visi vaikai laukiami, kur mažas ūgis tampa privalumu.

KONTAKTAI:

Parašykite mums!

Sekite dinozaurus visur!

  • Dinozaurų parko Facebook
  • Dinozaurų parko YouTube
  • Dinozaurų parko Instagram

Kaip mus rasti?

© VISOS TEISĖS SAUGOMOS 2019  dino.lt