NAKVYNĖ  RADAILIUOSE 

Didingai žvelgiantis nuo kalvos į parką ir į tvenkinį stūkso „Radailių dvaro“  prabangūs kambariai. kurie įsikūrė atokiau nuo DINO.LT dinozaurų parko pramogų kompleksas kviečia gėrėtis atsiveriančia vaizdinga panorama ir mėgautis ramiu poilsiu gamtos apsuptyje.

 

Elegantiškai įrengti kambariai sukurs romantišką nuotaiką ir leis Jums mėgautis poilsiu! „Radailių dvaro“ apartamentuose yra 14 kambarių, kuriuose galime apgyvendinti iki 50 svečių.

Visuose kambariuose yra TV, patogios lovos, vonios kambarys su WC ir dušu, plaukų džiovintuvas, nemokami higienos reikmenys, elektrinis virdulys, šildymas. Kondicionierius ir šaldytuvas (išskyrus vienvietį kambarį).

 

Apartamentuose mini-virtuvėles su visa būtina įranga bei šaldytuvais. Kambariai su lauko terasomis turi lauko baldus - staliukus ir kėdes. Bevielio ryšio internetas (restorane).

 

NEMOKAMOS PRAMOGOS  svečiams „Radailių dvaro“ komplekse: Futbolo, krepšinio ir tinklinio aikštelės, kuriose galite surengti sporto varžybas savo kompanijai.

 

Jūsų poilsiui apartamentų kieme yra lauko pavėsinė su šašlykine ir malkomis. Iešmus ar groteles turėkite savo. Mėgaukitės parko teritorijoje įrengtais pasivaikščiojimo takais, supynėmis. Vaikai galės smagiai laiką leisti restorano įrengtose vaikų žaidimų aikštelėse, supynėse, karstyklėse.

 

NUOLAIDOS

Svečiams: -10 % nuolaida restorane „Radailių dvaras“. -1 € nuolaida DINO.LT dinozauro parko bilietui.

 

MAITINIMAS

Papildomai galima užsisakyti maitinimą: pusryčius, pietus ar vakarienę, kurie bus pateikiami restorane „Radailių dvaras“ . Pusryčių kaina +6 € žmogui. (Pusryčiai į apgyvendinimo kainą neįskaičiuoti).  Svečiai maistą gali užsisakyti į kambarį. Tokios paslaugos kaina yra 6 €.

INFORMACIJA: Registratūrą rasite „SPA Radailiai“ pastato 1 aukšte.

REGISTRATŪROS DARBO LAIKAS 

Pirmadienis      -   9:00 - 21:00

Antradienis      -    9:00 - 21:00

Trečiadienis     -    9:00 - 21:00

Ketvirtadeinis -    9:00 - 21:00

Penktadienis   -     9:00 - 22:00

Šeštadienis      -     9:00 - 22:00

Sekmadienis    -     9:00 - 21:00

 

Atvykimas į apartamentus nuo 16 val., išvykimas iki 12 val. „Radailių dvaro“ kompleksas įsikūręs strategiškai labai patogioje vietoje, todėl apsistoję čia galėsite apkeliauti įžymiausias ir vaizdingiausias Vakarų Lietuvos vietas. 

 

 

NAUJIENA -

SPA RADAILIAI

1/11

SPA Radailiai / Vila Radailiai / Nakvynė

* Tel: +370 699 83199

* radailiaispa@gmail.com

* Pušyno g. 9 , Radailiai, Klaipėdos raj.

* www.radailiudvaras.lt

Restoranas

* Tel: +370 652 55666

* infodvaras@gmail.com

* Pušyno g. 9 , Radailiai, Klaipėdos raj.

* www.radailiudvaras.lt

Kontaktai

Parašykite mums!

Sekite dinozaurus visur!

  • Dinozaurų parko Facebook
  • Dinozaurų parko YouTube
  • Dinozaurų parko Instagram

Kaip mus rasti?

© VISOS TEISĖS SAUGOMOS 2019  dino.lt