Lankote DINO PARKĄ? Nakvokite visai  šalia – RADAILIŲ DVARE!

RADAILIŲ DVARO apartamentuose yra 14 kambarių, kuriuose galime apgyvendinti iki 50 svečių. Taip pat siūlome apsistoti RADAILIŲ DVARO Vilos numeriuose. 

Visuose kambariuose yra TV, patogios lovos, vonios kambarys su WC ir dušu, plaukų džiovintuvas, nemokami higienos reikmenys, elektrinis virdulys, šildymas. Kondicionierius ir šaldytuvas (išskyrus vienvietį kambarį).

 

Apartamentuose mini-virtuvėles su visa būtina įranga bei šaldytuvais. Kambariai su lauko terasomis turi lauko baldus - staliukus ir kėdes. Bevielio ryšio internetas (restorane).

 

NEMOKAMOS PRAMOGOS  RADAILIŲ DVARO  svečiams: futbolo, krepšinio ir tinklinio aikštelės, kuriose galite surengti sporto varžybas savo kompanijai.

 

Jūsų poilsiui apartamentų kieme yra lauko pavėsinė su šašlykine ir malkomis. Iešmus ar groteles turėkite savo. Mėgaukitės parko teritorijoje įrengtais pasivaikščiojimo takais, supynėmis. Vaikai galės smagiai leisti laiką restorano įrengtose vaikų žaidimų aikštelėse.

 

MAITINIMAS

Papildomai galima užsisakyti maitinimą: pusryčius, pietus ar vakarienę, kurie bus pateikiami restorane. Pusryčių kaina + 6 € žmogui.

INFORMACIJA: Registratūrą rasite RADAILIŲ DVARO SPA pastato 1 aukšte.

REGISTRATŪROS DARBO LAIKAS 

Visomis dienomis  -   9:00 - 21:00

RADAILIŲ DVARAS įsikūręs strategiškai labai patogioje vietoje, todėl apsistoję čia galėsite apkeliauti įžymiausias ir vaizdingiausias Vakarų Lietuvos vietas.

www.radailiudvaras.lt

 

KONTAKTAI:

SEKITE DINOZAURUS VISUR!

PARAŠYKITE MUMS!

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube

  Kaip mus rasti?  

© VISOS TEISĖS SAUGOMOS 2020  dino.lt

IMG_1117