Išalkusiems – picos, burgeriai ir kiti užkandžiai 

DINOZAURŲ PARKE DINO.LT RADAILIAI galite ne vien tik promogauti, bet tuo pačiu užkąsti gardaus maisto, neišeinant iš parko teritorijos!

 

 

DINO PARKO teritorijoje rasite:

  • Dino ledainę;

  • Grill kavinę;

  • Dino piceriją.

DINO LEDAINĖ 

Karštą vasaros dieną nieko daugiau nesinori, tik ledų! Dino ledainės kolektyvas gali pasiūlyti įvairiausio skonio ledus, šerbetus, pieno kokteilius. 

Kol valgysite ledus, Jūsų vaikai galės toliau šėlti šalia esančiuose batutuose arba pasisupti hamakuose.

DINO GRILL

Po ilgos kelionės išalkote? Ne bėda! Vos tik įėjus į Dinozaurų parką DINO.LT Radailiai, galite užeiti į grilinę, kurioje rasite skaniausių užkančių, kurie pastiprins Jus prieš didijį žygį po dinozaurų pilną parką. Siūlome dešrainius, mėsainius, skrudintas bulvytes ar kitą skanų maistą. Taip pat kepame vietoje spurgytes, vaflius ir kitus skanumynus. O kaip skaniai atrodo pikantiškos kavos... mmmm rekomenduojame :)

DINO PICERIJA

Dinozaurų parko teritorijoje yra įsikūrusi picerija, dėl kurios picų galima praryt liežuvį. Po visos dienos parke, šios picos tampa dar skanesnėmis! :) Taip pat picerijoje galėsite įsigyti įvairių karštų ir šaltų užkandžių, gėrimų ar desertų. 

RADAILIŲ DVARO RESTORANAS

DINO PARKO lankytojai visada gali išeiti iš parko papietauti į šalia esantį RADAILIŲ DVARO restoraną ir grįšti atgal į parką po pietų. Turėkite su savimi DINO PARKO  bilietą!

KONTAKTAI:

SEKITE DINOZAURUS VISUR!

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube

PARAŠYKITE MUMS!

  Kaip mus rasti?  

© VISOS TEISĖS SAUGOMOS 2020  dino.lt