Išalkusiems – picos, burgeriai ir kiti užkandžiai 

IMG_8582
IMG_8582

press to zoom
IMG_7655
IMG_7655

press to zoom
IMG_8697
IMG_8697

press to zoom
IMG_8582
IMG_8582

press to zoom
1/3

DINOZAURŲ PARKE DINO.LT RADAILIAI galite ne vien tik promogauti, bet tuo pačiu užkąsti gardaus maisto, neišeinant iš parko teritorijos!

 

 

DINO PARKO teritorijoje rasite:

  • Dino ledainę;

  • Grill kavinę;

  • Dino piceriją.

DINO LEDAINĖ 

Karštą vasaros dieną nieko daugiau nesinori, tik ledų! Dino ledainės kolektyvas gali pasiūlyti įvairiausio skonio ledus, šerbetus, pieno kokteilius. 

Kol valgysite ledus, Jūsų vaikai galės toliau šėlti šalia esančiuose batutuose arba pasisupti hamakuose.

DINO GRILL

Po ilgos kelionės išalkote? Ne bėda! Vos tik įėjus į Dinozaurų parką DINO.LT Radailiai, galite užeiti į grilinę, kurioje rasite skaniausių užkančių, kurie pastiprins Jus prieš didijį žygį po dinozaurų pilną parką. Siūlome dešrainius, mėsainius, skrudintas bulvytes ar kitą skanų maistą. Taip pat kepame vietoje spurgytes, vaflius ir kitus skanumynus. O kaip skaniai atrodo pikantiškos kavos... mmmm rekomenduojame :)

DINO PICERIJA

Dinozaurų parko teritorijoje yra įsikūrusi picerija, dėl kurios picų galima praryt liežuvį. Po visos dienos parke, šios picos tampa dar skanesnėmis! :) Taip pat picerijoje galėsite įsigyti įvairių karštų ir šaltų užkandžių, gėrimų ar desertų. 

RADAILIŲ DVARO RESTORANAS

DINO PARKO lankytojai visada gali išeiti iš parko papietauti į šalia esantį RADAILIŲ DVARO restoraną ir grįšti atgal į parką po pietų. Turėkite su savimi DINO PARKO  bilietą!

Plastmasė kelia grėsmę gamtai, todėl turime kartu būti sąmoningais ir ieškoti alternatyvų draugiškų aplinkai:
✓ Šiaudeliai – nebūtinai plastikiniai. Yra daugkartinių, kuriuos patogiai galite nešiotis rankinėje ar kuprinėje – bambukiniai, šiaudiniai, metaliniai ar popieriniai.


✓ Stalo indai ir įrankiai – nebūtinai plastikiniai. Alternatyvos – popieriniai, cukranendrių ar medinės.


✓ Indai išsinešimui – aišku, pirmiausia rekomenduotume – užsisakyti tiek, kiek suvalgysite ir nesinešioti namo. Tačiau jeigu porcija didesnė nei Jūsų galimybės, laimei, biologiškai skaidžių indelių pasirinkimas nuolat plečiasi. Galite naudoti stabilias cukranendrių talpyklas, kurios
nepralaidžios vandens ir ilgą laiką palaiko maistą šiltą. Kitos alternatyva yra popierinės dėžutės, kiniško stiliaus dėžutės arba sriubos ir salotų puodeliai, kurie atrodo patikimi ir draugiški aplinkai.


✓ Ir galų gale – kavos puodeliai – pasirinkime daugkartinio naudojimo ar aplinkai draugiškus vienkartinius puodelius. Rinkdamiesi puodelius būtinai atsižvelkime į dangtelį. Čia yra dvi galimybės: popieriniai dangteliai ir PLA dangteliai. Pastarasis variantas atrodo kaip plastikinis ir
suteikia galimybę žvilgtelėti į indą prieš atidarant.

Plastikas_web-01.png