Įdomiosios edukacijos 1-12 klasių moksleiviams 

Išsirinkite ir rezervuokite edukacijas kultūros paso sistemoje arba telefonu 868511764!

Informacija apie edukaciją
„Kiaušinis, dinozauras ir višta – kas čia bendro?“

Edukacijos trukmė: 45 - 60 min. 

Ši edukacija yra įtraukta: į kultūros paso paslaugų rinkinį.

Dalyvių amžius: neribotas.

Šioje edukacijoje gali dalyvauti: netgi 40 vaikų vienu metu.

Kaina: tik 7 € už dinozauro kiaušinį.*

Kur: Pušyno g. 9, Radailiai. Klaipėdos raj.

Kontaktai: dino@dino.lt+370 685 11764

*Po edukacijos fosilijos lieka vaikams, kaip suvenyras.

Apie edukaciją: 

Tai kas pirma atsirado – kiaušinis, višta ar visgi dinozauras? Ar tikrai manote, kad žinote atsakymą į šį seniai žinomą klausimą?
Siūlome užsisakyti edukaciją
„Kiaušinis, dinozauras ir višta – kas čia bendro?“ ir kartu leistis kelionei laiku milijonus metų atgal.

Edukacijos metu vaikai sužinos apie evoliucijos kaitą, apie vištų protėvius – dinozaurus, apie archeologinį paveldą. Užsiėmimo metu bus pateiktos šešios dinozaurų savybės snaudžiančios vištų genuose, kaip mokslininkai teigia – vištos genuose vis dar tebėra daug dinozauro DNR. Tyrinėsime priešistorinį pasaulį per potyrius, per vaizduotę ir praktinius užsiėmimus. Archeologinis paveldas mums suteikia galimybę susipažinti su žemėje paslėptais lobiais, vienas iš jų – suakmenėjusiais dinozaurų kiaušiniais.

 

Užsiėmimo metu moksleiviai skaptuos kiaušinius, ieškos dinozaurų embrionų. Didžiausia paskata – kad atrastą embrioną, vaikai gali parsinešti namo, parodyti tėveliams tos dienos pasiekimą. Nesustokime ieškoti, nes vis dar galime atrasti naujus istorinius Žemės lobius.

Informacija apie edukaciją
„Rankų darbo stebuklai“

Edukacijos trukmė: 45 - 60 min. 

Ši edukacija yra įtraukta: į kultūros paso paslaugų rinkinį.

Dalyvių amžius: neribotas.

Šioje edukacijoje gali dalyvauti: nuo 10 iki 30 vaikų vienu metu.

Kaina: tik 7 €.

Kur: Pušyno g. 9, Radailiai. Klaipėdos raj.

Kontaktai: dino@dino.lt+370 685 11764

*Po edukacijos rankdarbiai lieka vaikams, kaip suvenyras.

Apie edukaciją: 

Edukacija  „Rankų darbo stebuklai“ – tinka ne tik meniškos sielos vaikams, bet ir tiems, kurie nori patirti kažką naujo. Namuose rekomenduojame palikti nuostatą „aš nemoku“, „man neišeina“ ir leisti sau bandyti kurti. Turime net tris skirtingus rankdarbių edukacijos pasiūlymus, iš kurių tikrai išsirinksite Jums tinkamiausią.

Sapnų gaudyklė kūrybinės dirbtuvės - tai meditatyvinė rankdarbio gamyba, kuri apjungia floristiką ir japonų mazgų rišimo techniką, pinikų meną – makarame. Sapnų gaudyklės gaminimo principas – visiška jūsų kūryba bei šiek tiek technikos pinant lanko tinklą.
 

Atogrąžų lapo dirbtuvės – rankdarbio gamyba, pasitelkiant mazgų rišimo techniką, pinikų meną – makarame. Makrame technika atliekama abiejomis rankomis: viena ranka laikant virvelę, o kita – ant jos rišan mazgus. Dirbtuvių metu pasidarysite dekoratyvinę interjero detalę  – atogrąžų lapą.
 

Akmenuko taškavimas - unikali taškavimo technika akriliniais dažais, kurioje dominuoja grožio ir pusiausvyros dėsniai. Užsiėmimo metu ant akmenuko taškuosime geometrinę figūrą primenančią mandalą arba gamtinį motyvą.

Screenshot 2022-03-07 141258.png

Informacija apie edukaciją
„Suvaldyk, atrask ir pažink energiją iš naujo“ 

Edukacijos trukmė: 90 min. 

Ši edukacija yra įtraukta: į kultūros paso renginių rinkinį.

Dalyvių amžius: 5-11 klasėms.

Šioje edukacijoje gali dalyvauti: 10-45 vaikai vienu metu.

Kaina: 6 € mokiniui.

Kur: Palangos m. sav., Palanga, Basanavičiaus g. 24A

Kontaktai: namaseureka.lt | +370 685 34244

t20200904-103424
t20200904-103424

press to zoom
IMG_7301
IMG_7301

press to zoom
EUREKA namas
EUREKA namas

press to zoom
t20200904-103424
t20200904-103424

press to zoom
1/6

Apie edukaciją: 

Namas „Eureka“  – tai iššūkis Jūsų protui ir pasaulio suvokimui! Net trys aukštai, pilni nerealių eksponatų, maloniai nustebins ir įkvėps pasukti galvą. Galėsite pabandyti perprasti Velnio tunelį, paklaidžioti po veidrodžių labirintą, išsiaiškinti senosios animacijos veikimo principą, pabuvoti Visatos kambaryje ar patikrinti savo regą optinių iliuzijų pagalba.

 

Mūsų interaktyviame rūsyje rasite ir rimtesnių eksponatų, kurie demonstruoja fizikos dėsnius ir ugdo loginį mąstymą. Galėsite išbandyti savo balso jėgą prie decibelų matuoklio, suvokti garso greitį bei perprasti iliuzionistų triukus. Mėgstantiems iššūkius bus galima patikrinti savo drąsos slenkstį užlipant basomis atsistoti ant pačių tikriausių vinių pėdų ar atsigulti ant vinių lovos.

 

Išskirtinai grupėms, „Eureka“ siūlo unikalią edukacinę programą –„Suvaldyk, atrask ir pažink energiją iš naujo“. Užsiėmimo metu mokiniai ne tik stebės, kaip ir kokiais būdais galima išgauti elektros energiją, bet ir patys komandose bandys praktiškai išsiaiškinti ir išbandyti energijos rūšis: saulės energiją, garų energiją, visiems žinomą Teslos energiją. Eksperimentuoti ir atrasti padės įrenginiai, kurių pagalba, išgavę  energiją skirtingais būdais, mokiniai galės panaudoti praktikoje, pavyzdžiui, įžiebiant lemputę.

 

„Eurekos“ laboratorijos klasės atmosfera ir gniaužiantis eksperimentai suvaldant ir atrandant energiją iš naujo užtikrins ne tik smagų laiką, bet ir sustiprins komandinę dvasią bei įžiebs lemputę mokslo labirintuose. Atradimo džiaugsmą garantuojame!

Keletas įdomių faktų. Iliuzijų namas „Eureka“ yra įrengtas vilos Aldonos, priklausančios Tiškevičių šeimai, patalpose. Daugelis architektūrinių erdvių ir sprendimų vis dar likę ir yra išsaugoti pastate. Šiuolaikinio meno ir istorijos sintezė nepaliks nei vieno abejingo.

Informacija apie edukaciją