DINOZAURAI

DINOZAURŲ PARKE DINO.LT Radailiai gyvena gausybė nuostabių, išauklėtų ir išdresiruotų dinozaurų. Visi jie mylimi, dresiruojami ir gražūs. Antai, parko viduryje didingasis mūsų dinozaurų karalius - Tyranozauras Reksas. Stūgso išdidžiai ir stebi lankytojus - gal kuris vienas pasiliks nakčiai... :)

Šalia už vieno kito kampo įsikūrė Triceratopsų šeimynėlė su dviem vaikučiais. Tėtis kaip būdinga tėčiams - saugo savo šeimyną ir didžiuliais ragais pasiruošęs ginti nuo bet kokio užpuoliko.

Tolėliau pelkėje apgyvendinome Spinozaurą - atokiau nuo T-Rekso, kad nebūtų tarpusavyje pykčių - kuris gražesnis ir didesnis :) 

Dilofozauras džiaugiasi Guanlongo draugija ir karts nuo karto pradžiugina lankytojus vandens fontanu. O kai dar saulutė užšviečia - fontanas nusidažo visomis vaivorykštės spalvomis - nuostabus reginys - ar matėte? 

Tolėliau nuo kitų dinozaurų stovi Ankylozauras - jis vienišius, kažkodėl nelabai einantis į šnekas su lankytojais, gal dėl to, kad turi labai kietus šarvus kaip vėžlys ir jam patinka būti vienam.

O kur dar Oviraptorius, vagiantis kiaušinius iš vargšo Hadrozauro, lėtapėdis Majazauras, protingasis Kompsognatas ir dar daugelis kitų - visi unikalūs, didingi ir išskirtiniai ir visi mylimi. 

Nebijokite - visus stengiamės auklėti, dresiruoti, kad būtų draugiški ir gražūs atėjus jums - lankytojai :) 

Mes juos mylime ir tikimės, kad ir jūs pamilsite lankydami mažiausiai tris kartus per metus (pavasarį, vasarą ir rudenį po kartą - minimum)!!! 

UNIKALU!

DINOZAURŲ PARKE DINO.LT  RADAILIAI Dinozaurai yra ne tik realaus dydžio - kiekvienas iš jų turi savitą charakterį, judėjimą, elgesio manierą ir skleidžia tik jam vienam būdingą riaumojimą. 

SVARBU: Mieli tėveliai ir vaikučiai, atvykę į parką, gerbkime dinozaurų ramybę. Bendraukime ir fotografuokimės su jais per pagarbų atstumą, neperžengdami specialių atžymų, apsauginių virvių ir tvorelių. Paisykime parko teritorijoje galiojančių įspėjamųjų ženklų, užrašų ir griežtai laikykitės parko taisyklių ir maksimalių atsargumo ir saugumo reikalavimų.

Jie svetingai atvėrė kiekvienam duris ir negaili energijos bendraudami su kiekvienu iš jūsų, kada beužsuktumėte. Didžiausias prašymas nelipti ir neliesti mūsų didžiųjų augintinių Dinozaurų. Jeigu norime, kad dinozaurai mus džiugintų kuo ilgiau, nerūstinkime jų nepagarbiu elgesiu, nes būsite išprašyti lauk bei į svečius daugiau nebeįleidžiami.

Parko administracija linki visiems saugaus pramogų ir poilsio laiko!

KONTAKTAI:

Parašykite mums!

Sekite dinozaurus visur!

  • Dinozaurų parko Facebook
  • Dinozaurų parko YouTube
  • Dinozaurų parko Instagram

Kaip mus rasti?

© VISOS TEISĖS SAUGOMOS 2019  dino.lt