Susipažinkite – DINO stovyklos vadovė – pašėlusi nuotykių ieškotoja Kristina Norvilė!
Sveiki, esu Kristina, ir nors man jau šiek tiek per trisdešimt, savo vidiniam vaikui leidžiu šėlti ir džiaugtis gyvenimu. Santykis su vaikais: tiek mano pačios, tiek kitų, man padeda patirti pilnatvę bei saldžią, kaip sirupas laimę, besitęsiančią jau daugiau nei 10 metų!
 

Bendravimas su vaikais, ryšio su jais užmezgimas – tai nepakartojama nuotykių kelionė, su nenuspėjama pabaiga, į kurią leidžiuosi su didžiausiu malonumu. Nieko nėra geriau už žaidimus, kūrybines ir patyrimines veiklas kartu su vaikais, nes tuomet laikas ne tik ištirpsta, bet ir įgauna pačią didžiausią prasmę.

 
Nuolatos besigilindama į psichologines žinias apie santykių su vaikais stiprinimą ir jas praktiškai išbandydama savo artimiausioje aplinkoje, esu pasiruošusi pasinerti į spalvingą stovyklų pasaulį. Džiaugiuosi, kad galiu kurti programą, kuri bus įdomi tiek man, tiek vaikams. Nekantrauju leistis į vasaros nuotykius su jaunaisiais stovyklautojais ir kartu su jais patirti patį geriausią laiką !
Pažadu, bus linksma!
 
 
Susipažinkite – DINO stovyklos vadovas – Saulius Lukonas!
Saulius Lukonas stovyklai.jpg
Sveiki, esu Saulius, aktyvaus gyvenimo būdo propoguotojas ir absoliutus sporto fanatikas.  Savo draugystę su sportu pradėjau nuo rankinio, būdamas 6-erių, ir jam paskyriau 19 metų. Sportinės veiklos mano gyvenime keitėsi, o meilė sportui augo su kiekviena jų. Nuo 2000 m. esu lėkščiasvydžio Lietuvoje pradininkas, kuris labai panašus į rankinį tik žaidžiamas ne su kamuoliu, o lėkščiasvydžio disku.
 
Pedagoginė mano kaip trenerio darbo patirtis jau perkopė dvidešimtmetį.  Labai panašūs skaičiai ženklina ir mano kaip vaikų stovyklų organizatoriaus ir vadovo veiklos trukmę. Esu komandos žmogus, o didesnio pozityvo ir gėrio nei sportuojant bei treniruojantis kartu su vaikais nesu patyręs. Jie tokie tikri ir nuoširdūs, dėl to kiekviena vaikų stovykla man prilygsta kelionei, po kurios jaučiuosi ir praturtėjęs, ir keliais milimetrais ūgtelėjęs.
 
 

Laukiu atvykstant kiekvieno iš    Jūsų!

Registruokis 2022 m. stovyklai jau dabar ir patirk daugybę dinozauriškai smagių akimirkų Dino stovykloje: