Susipažinkite – DINO stovyklos vadovė – šaunioji nuotykių ieškotoja Laura Sadauskienė!
Sveiki, esu Laura, visų vaikų draugė! Su vaikais mano keliai kertasi jau daugiau nei 10 metų! 
Vaikų edukacijose, stovyklose, renginiuose, šventėse aš visada jaučiausi it žuvis vandenyje. Bendravimas su vaikais buvo mano tikras hobis ir darbas, kol vieną dieną suvokiau, kad tai nebe darbas, o pats smagiausias gyvenimo būdas.
 
Esu lyg vaikų magnetas, visada apsupta jų būrio. Su visais vaikais puikiai randu bendrą kalbą.
 
Dabar, baigusi pedagoginių bei psichologinių žinių kursą, visa galva neriu į stovyklų pasaulį. Džiaugiuosi, kad galiu kurti programą, kuri bus įdomi tiek man, tiek vaikams. Nekantrauju leistis į vasaros nuotykius su vaikais. Vasaros stovyklos ir jos nuotykių laukiu labiau nei savo gimtadienio.
Pažadu, bus labai linksma!
 
 
Susipažinkite su būrių vadovėmis!
 
 
 
 
 
IMG-20200901-WA0014_edited.jpg
Būrio vadovė Kristina

(taip pat kalba rusų k.)

 
 
 
 
Sveiki! Esu Kristina :) Studijuoju vaikystės pedagogiką Klaipėdoje, todėl be galo džiaugiuosi turėdama galimybę dirbti su vaikais šioje stovykloje. Manau, kad ne tik smagiai praleisime laiką, bet ir išmoksime tam tikrų dalykų vieni iš kitų. Vaikas - tai asmenybė, tad mano tikslas užmegzti pasitikėjimu grįsta ryšį su kiekvienu individualiai. 
IMG_20210224_171733_226_edited.jpg
Būrio vadovė Emilija
Sveiki, esu Emilija! Vaikai sako, kad aš niekada nenustoju šypsotis. Bet aš ir neketinu sustoti! Esu labai laiminga galėdama su vaikais susitikti šioje stovykloje jau antrus metus. Tikras džiaugsmas galėti su kiekvienu vaiku sukurti stiprų ir nepamirštamą ryšį. 
122152034_1245742402460319_5908210101277
Būrio vadovė Gabrielė
Sveiki! Esu Gabrielė :) Ne vieną vasarą praleidau prižiūrėdama mažylius, kol galiausiai supratau, kad bendravimas ir buvimas su vaikais yra mano pašaukimas. Be galo myliu vaikučius ir darbą su jais, todėl esu pasiruošusi dalintis gera nuotaika ir šiluma su Jūsų atžalomis!
unnamed_edited.jpg
Būrio vadovė Giedrė
Sveiki! Mano vardas Giedrė, mokausi KU vaikystės pedagogikos studijose. Manau jau vien šis faktas įrodo, jog vaikai - mano pašaukimas, lydėjęs mane visą gyvenimą! Vaikai - tai tikras džiaugsmas, iš kurių galima ir pasimokyti tam tikrų dalykų. 
Nėra ko dvejoti! Registruokis 2021 m. stovyklai jau dabar ir patirk daugybę dinozauriškai smagių akimirkų Dino stovykloje: